Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps / DevOps mamy przyjemność zaprosić na dwudziesty pierwszy MeetUp w Warszawie!
22.062017
Aviva w Gdański Business Center, ul. Inflancka 4b
Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps / DevOps mamy przyjemność zaprosić na dwudziesty pierwszy MeetUp w Warszawie!
W trakcie prezentacji prześledzimy losy sukcesów i porażek pewnego polskiego hakera, od pierwszych przygód z internetową przestępczością po budowanie sporych botnetów.
Adam to bezpiecznik z powołania i zamiłowania. Przez ostatnie kilkanaście lat odpowiadał za kwestie bezpieczeństwa informacji w UPC Polska. Pełnoetatowy łowca zagrożeń, które czasem opisuje na swoim blogu. Zapalony prelegent i trener, bawiący i edukujący słuchaczy w kraju i za granicą.
Marcin podczas prelekcji będzie opowiadał dlaczego posiadanie własnego DC jest kiepskim pomysłem. Co się może popsuć i co już się popsuło w polskich serwerowniach, poparte anegdotami i bardzo obrazowymi przykładami. Jakie są różnice pomiędzy polskimi DC, na co zwrócić uwagę w naszej kolokacji, czego powinniśmy się bać, a co jest tylko wydumanym problemem.
Marcin od 10 lat pomaga administratorom dostarczając im wszystkich potrzebnych zabawek. Przez pięć lat utrzymywał sprzęt w najróżniejszych serwerowniach w Polsce, przez 6 pracował w ATM, gdzie współtworzył ofertę serwerów dedykowanych. Obecnie odpowiada za produkty powiązane z serwerownią w Data Space.
Partnerami wydarzenia są:
Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:
Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 13000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.
Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂