Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps / DevOps mamy przyjemność zaprosić na trzynasty MeetUp w Warszawie!
20.102016
Aviva w Gdański Business Center, ul. Inflancka 4b
Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps / DevOps mamy przyjemność zaprosić na trzynasty MeetUp w Warszawie!
Jakub opowie o problemach i rozwiązaniach napotkanych podczas stosowania Ansible. Good-practices i sugestie jak robić, aby się nie narobić. W tej prezentacji wprowadzenie do Ansible ograniczone do minimum! Prezentacja na poziomie zaawansowanym technicznie – info od autora, ocenicie sami.
Jakub zawodowo zajmuje się DevOps, pracował zarówno w małych firmach jak i dużych korporacjach. Obecnie pracuje w So1.net. Lubi czasem programować lub zrobić projekt z elektroniki.
Podczas prezentacji Kamil opowie o swojej skrzynce z narzędziami, w której znajdziemy: #ansible #terraform #packer #docker #vagrant #capistrano.
Kamil pracuje obecnie w firmie Rebased, gdzie zajmuje się automatyzacją oraz rozwojem systemu do zarządzania farmami paneli słonecznych. Rozwija też własny projekt Whitestream (https://www.youtube.com/channel/UCsYhCtyniPuCwGRf6BYqprg/feed) - znacie go z nagrań i livestreaming’u warszawskich meetupów takich jak SysOps/DevOps Polska, WarsawJS, czy WRUG.
Partnerami wydarzenia są:
Spotkanie sponsorowane jest przez firmy Aviva, OVH (https://www.ovh.pl/) i Syncano (https://www.syncano.io).
Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:
Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 13000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.
Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂